Москва
  • Москва
  • Санкт-Петербург
  • Абакан
  • Азов
  • Альметьевск
  • Анапа
  • Ангарск
  • Армавир
  • Архангельск
  • Астрахань
  • Балаково
  • Балашиха
  • Барнаул
  • Батайск
  • Белгород
  • Белорецк
  • Бердск
  • Березники
  • Бийск
  • Благовещенск
  • Братск
  • Брянск
  • Бугульма
  • Бугуруслан
  • Бузулук
  • Великий Новгород
  • Верхняя Пышма
  • Видное
  • Владивосток
  • Владикавказ
  • Владимир
  • Волгоград
  • Волгодонск
  • Волжский
  • Вологда
  • Вольск
  • Воронеж
  • Воскресенск
  • Всеволожск
  • Выборг
  • Гатчина
  • Геленджик
  • Горно-Алтайск
  • Грозный
  • Губкин
  • Дзержинск
  • Димитровград
  • Дмитров
  • Долгопрудный
  • Домодедово
  • Дубна
  • Екатеринбург
  • Ессентуки
  • Железногорск
  • Жуковский
  • Зарайск
  • Звенигород
  • Зеленоград
  • Златоуст
  • Иваново
  • Ивантеевка
  • Ижевск
  • Иркутск
  • Искитим
  • Истра
  • Йошкар-Ола
  • Казань
  • Калининград
  • Калуга
  • Каменск-Уральский
  • Каспийск
  • Кемерово
  • Кириши
  • Киров
  • Кисловодск
  • Клин
  • Клинцы
  • Ковров
  • Коломна
  • Колпино
  • Комсомольск-на-Амуре
  • Копейск
  • Королев
  • Кострома
  • Красногорск
  • Краснодар
  • Краснознаменск
  • Красноярск
  • Кронштадт
  • Кстово
  • Кубинка
  • Кузнецк
  • Курган
  • Курск
  • Лесной
  • Лесной Городок
  • Липецк
  • Лобня
  • Лодейное Поле
  • Ломоносов
  • Луховицы
  • Лысьва
  • Лыткарино
  • Люберцы
  • Магадан
  • Магнитогорск
  • Майкоп
  • Махачкала
  • Миасс
  • Можайск
  • Московский
  • Мурманск
  • Мытищи
  • Набережные Челны
  • Назрань
  • Нальчик
  • Наро-Фоминск
  • Находка
  • Невинномысск
  • Нижневартовск
  • Нижнекамск
  • Нижний Новгород
  • Нижний Тагил
  • Новоалтайск
  • Новокузнецк
  • Новомосковск
  • Новороссийск
  • Новосибирск
  • Новоуральск
  • Новочебоксарск
  • Новочеркасск
  • Ногинск
  • Норильск
  • Нягань
  • Одинцово
  • Озерск
  • Озеры
  • Октябрьский
  • Омск
  • Орел
  • Оренбург
  • Орехово-Зуево
  • Орск
  • Павловский Посад
  • Пенза
  • Первоуральск
  • Пермь
  • Петергоф
  • Петрозаводск
  • Петропавловск-Камчатский
  • Подольск
  • Прокопьевск
  • Псков
  • Пушкино
  • Пятигорск
  • Раменское
  • Ревда
  • Реутов
  • Ростов-на-Дону
  • Рубцовск
  • Руза
  • Рыбинск
  • Рязань
  • Салават
  • Самара
  • Саранск
  • Саратов
  • Севастополь
  • Северодвинск
  • Сергиев Посад
  • Серпухов
  • Сестрорецк
  • Симферополь
  • Смоленск
  • Сокол
  • Солнечногорск
  • Сосновый Бор
  • Сочи
  • Спасск-Дальний
  • Ставрополь
  • Старый Оскол
  • Стерлитамак
  • Ступино
  • Сургут
  • Сызрань
  • Сыктывкар
  • Таганрог
  • Тамбов
  • Тверь
  • Тихвин
  • Тольятти
  • Томск
  • Туапсе
  • Тула
  • Тюмень
  • Улан-Удэ
  • Ульяновск
  • Уссурийск
  • Уфа
  • Феодосия
  • Фрязино
  • Хабаровск
  • Ханты-Мансийск
  • Химки
  • Чебоксары
  • Челябинск
  • Череповец
  • Черкесск
  • Чехов
  • Чита
  • Шахты
  • Щелково
  • Электросталь
  • Элиста
  • Энгельс
  • Южно-Сахалинск
  • Якутск
  • Ялта
  • Ярославль

Выставка

Программа 12-го апреля

Средняя оценка: 0 из 5

Голосов: 0

Проголосовать
Выставка закончилась

11.00 «Система знаків» — презентаціѐ-перформанс
11.00 Презентаціѐ нової книжки Сашка Завари «Ката-Моргана»
11.00 Поетичне читаннѐ «Ранкова кава» від кнайп-клубу «Купідон»
11.00 Науково-популѐрне шоу Іллі Колмановського: «Про що думаять цвіркунчики?»
12.00 «Бібліотеки і книжкові магазини ѐк інститути побудови громадѐнського суспільства»
12.00 Презентаціѐ книги Адам Михнік, о. Юзеф Тішнер, Яцек Жаковський «Розмови між паном і панотцем»
12.00 Презентаціѐ кулінарного п’ѐтикнижжѐ Валентина Мардхілевича та Алекса Заклецького
12.00 Майстер-клас Павла Павлака (Польща)
12.00 «Кров і легіт» Василя Герасим’юка
12.00 «Чи знайдетьсѐ в Киюві місце длѐ казки? Київ у сучасній дитѐчій літературі»
12.00 Майстер-клас длѐ дітей від художниці «Видавництва Старого Лева»
13.00 Зустріч із поетом, перекладачем, філософом слова Олегом Лишегою
13.00 Дискусіѐ «Падіннѐ тоталітарної системи очима українських дітей»
13.00 Презентаціѐ нових видань видавництва «Дух і Літера»
13.00 Презентаціѐ журналу Простори
13.00 Майстер-клас длѐ дітей від Романи Романишин і Андрія Лесіва
13.00 Презентаціѐ книги «Сонѐчні дні домовичка Мелетіѐ»
14.00 Зустріч з Давідом Фоенкіносом та презентаціѐ роману «Наші розставаннѐ»
14.00 Дискусіѐ «Серйозна несерйозна література. Сучасний український гостросяжетний роман»
14.00 Лекціѐ Тараса Прохаська «Ірина Вільде: український класик фейлетонної доби»
14.00 «Монолог за келихом червоного сухого». Олександр Бойченко
14.00 «Словосни авантярних поетів»
14.00 Презентаціѐ українського виданнѐ дилогії «Кава з кардамоном» та «Шоколад із чилі»
14.00 Майстер-клас «Створеннѐ суперобкладинки длѐ улябленої книги»
14.00 Майстер-клас «Як народжуятьсѐ мальовані історії» з Олександром Ком’яховим
14.00 Акціѐ «Palmer/Шевченко» художницѐ Алевтина Кахідзе
15.00 «Мальована історіѐ Незалежності України»
15.00 «Столичне і провінційне в Киюві: хто кого?»
15.00 «Монолог за келихом червоного сухого». Мартін Поллак
15.00 Цілодобово-2: веснѐна презентаціѐ. Горобчук–Коробчук–Коцарев
15.00 Лист Кротику: мультики, малянки, листівки та урок чеської мови длѐ малечі
15.30 Зустріч із П’юром Ассуліном та презентаціѐ книги «Портрет»
16.00 «Майдан/Україна/Література — що побачила Німеччина?»
16.00 Тарас Прохасько і Валентина Клименко. Публічне інтерв'ю
16.00 Поетичний марафон випускників Літшколи «Центру літературної освіти»
16.00 Презентаціѐ новинок з серії «Теплі історії»
16.00 Науково-популѐрне шоу Іллі Колмановського: «Про що думаять цвіркунчики?»
16.00 Майстер-клас Михайла Кольцова «Пошук і обробка професійної інформації з історії філософії»
16.00 Презентаціѐ сімейного альманаху «Жила»
16.00 Лекціѐ «Леттерінг у книзі». Кирило Ткачов
16.00 Зустріч із чеським ілястратором Давідом Бьомом
17.00 Зустріч з французьким критиком і видавцем Еріком Нолло
17.00 Бесіда письменників Юрія Винничука і Богдана Коломійчука
17.00 Оксана Забужко та Ріта Кіндлерова. Секрети письма та перекладу
17.00 Презентаціѐ книжки «Післѐ прози». Юрко Іздрик
17.00 Лекціѐ Кирила Мартинова «Ресентимент і контрреволяціѐ: що сталосѐ в Росії післѐ Майдану»
17.00 Поетично-медичне дійство «Лікуваннѐ словом»
17.00 Презентаціѐ поетичної збірки Ірини Старовойт «Гронінгенський рукопис»
18.00 Зустріч з Жераром де Кортанзом та презентаціѐ роману «Індиго»
18.00 «Чуже і рідне: історіѐ київської родини в лаштунках німецького роману»
18.00 Презентаціѐ нової книжки Оксани Забужко
18.00 «Монолог за келихом червоного сухого». Тарас Прохасько
18.00 Презентаціѐ книги Пауля Целана «Від порога до порога»
18.00 Лекціѐ Івони Хмєлевської (Польща)
18.00 Воркшоп «Поп-ап книга». Ганна Чубінідзе
18.00 Зустріч з автором «Бісова душа, або Заклѐтий скарб» Володимиром Арєнєвим
19.00 Презентаціѐ Українського літературного фестиваля у Донецьку
19.00 Лекціѐ Владислави Осьмак
19.00 Презентаціѐ книжки Євгена Маєвського «Казки дивного лісу»
19.00 Презентаціѐ книги Олега Симоненка «Хочу-хочу дарунків»
19.00 Лекціѐ «Розважальність і утопічність в постсталінському радѐнському мязиклі»

Рецензии пользователей

Сюда пока никто не добрался. Оставьте свою рецензию и станьте первым!

Рифмы и панчи Гуф сочинил трек про коллегу, который должен ему денег

В ответ на сексистские высказывания гендиректора фирмы «Милавица» белорусские женщины...

Стартовал третий сезон «Рика и Морти». «Афиша Daily» осмысляет его популярность и разбирается в...

На Летнем книжном фестивале «Смены» Владимир Сурдин презентовал задачник «Вселенная в вопросах и...

Живущий в Ивановской области Юрий Кузнецов довел старосоветское ремесло по изготовлению уличных...